|
4761
RenderScript Score |
| Geekbench 4.4.2 for Android AArch64 |
| User | SkyCat |
| Upload Date | Thu, 29 Oct 2020 07:59:07 +0000 |
| Views | 11 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 10 |
| Model | realme RMX2020 |
| Motherboard | oppo6769 |
| Memory | 2.72 GB |
| Processor Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6769V/CB |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 3 part 3338 revision 1 |
| Base Frequency | 1.70 GHz |
| Score | 4761 | |
|---|---|---|
|
Sobel
|
6213
273.7 Mpixels/sec |
|
|
Histogram Equalization
|
5799
181.2 Mpixels/sec |
|
|
SFFT
|
1067
2.66 Gflops |
|
|
Gaussian Blur
|
19985
350.1 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
5016
1.47 Msubwindows/sec |
|
|
RAW
|
11000
106.5 Mpixels/sec |
|
|
Depth of Field
|
3239
9.41 Mpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
1923
304.0 FPS |